Jw Marriott
Jw Marriott
Jw Marriott
Özkar Turizm

Türkiye’de yaptığı büyük ölçekli inşaat yaptırımları ile uluslararası alanda çok iyi konuma gelen Özdoğan Grup bu birikimini 2005 yılında Turizm sektörüne girerek değerlendirmiştir.

Özdoğan Grup inşaat, proje, yapım ve yatırım çalışmalarını kendi bünyesinde gerçekleştirerek bunu avantaja çevirmiştir.

Turizm sektöründe meydana gelen değişiklikleri ve gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz ortaya çıkan fırsatları değerlendirerek yılların deneyimini Turizm alanına taşımıştır.

Mayıs 2005 tarihinde Antalya-Belekte 120.000m²’lik alan üzerinde 5 yıldızlı CALISTA LUXURY RESORT Otel projesini hayata geçirmiştir. Şirketin Turizm sektöründe yaptığı ilk proje olan otel Mayıs 2007’de faaliyete geçmiştir.

İkinci turizm projesi olarak 2008 yılında Ankara’da yapımına başlanan 5 yıldızlı otelimiz 2011 yılında tamamlanmış ve bir dünya markası olan JW MARRİOTT OTEL zinciri tarafından işletilmeye başlanmıştır.

Otellerinde A Class misafirleri, hak ettiği en üst seviyedeki hizmet ile buluşturarak değişen günün koşullarına karşı, önlem planları ile kalite anlayışından hiçbir koşulda ödün vermemektedir.

Turizm sektörüne girdiği günden itibaren insana verdiği değeri bir kez daha göstermiş, ilk kez bir otel bünyesinde kurduğu “Özel Gıda Analiz Laboratuarcısı” gerekse çevresel sorumluluk alanında kazandığı “Turizm Bakanlığı Yeşil Yıldız” “Türofed Beyaz Yıldız” “Mavi Bayrak” ve özel geri dönüşüm çalışmaları gibi örnek projeler ile sektörde kalitenin öncülüğünü yapmaktadır.

Özdoğan Grup olarak, farklı destinasyonların nabzını tutacak, sektörün gereksinmelerini karşılayabilecek yeni örnek projeler ile ülkemiz turizmine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.